Stomatologia estetyczna

Stomatologia Estetyczna to w miarę nowa dziedzina stomatologii, w której oprócz efektu terapeutycznego Pacjent oczekuje poprawy wyglądu swojego uzębienia. Aby uzyskać pożądany efekt, lekarz często korzysta z najnowszych osiągnięć techniki dentystycznej. W celu poprawy wyglądu uśmiechu Pacjenta stosuje się m.in. licówki (kompozytowe, ceramiczne), korony pełnoceramiczne, wybielanie.

Zabiegi poprawiające estetykę uzębienia są także częścią stomatologii zachowawczej. Estetyczne wypełnienia i odbudowy są wykonywane w taki sposób, aby oko laika nie zauważyło różnicy między naturalną tkanką zęba a wypełnieniem.

W gabinecie Rozdent w Poznaniu wypełnienia są wykonywane z najnowocześniejszych kompozytów mikro i nanohybrydowych, które są sprawdzone i zapewniają efekt leczniczy i estetyczny na lata.

Dzisiaj dobry dentysta musi posiadać nie tylko wiedzę medyczną, ale także zmysł plastyczny, aby Pacjent był zadowolony z wykonanej pracy.

W stomatologii estetycznej największym wrogiem lekarza dentysty jest czas, dlatego w Rozdent nie spieszymy się, ponieważ dobrze wykonana praca jest dla nas priorytetem.Rejestracja

Zapisów na wizyty mogą Państwo dokonywać telefonicznie:

+48 606 701 026

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza zapisów online

odwiedź nas na facebooku!