Lekarze

Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

lekarz stomatolog, właścicielka praktyki Rozdent

Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym dentystą, w małym miasteczku w Wielkopolsce, całkowicie oddanym swojej pracy i swoim pacjentom. Pragnąc kontynuować tę piękną, rodzinną tradycję wybrałam wydział stomatologii na Poznańskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2004 roku. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy, po którym pracowałam w prywatnych gabinetach we Wrocławiu i Poznaniu.

W 2012 roku postanowiłam otworzyć swój gabinet, ponieważ tylko w taki sposób jestem w stanie leczyć swoich Pacjentów tak, jak sama chciałabym być leczona.

Swoją wiedzę pogłębiam na licznych kursach, a nowości sprzętowe poznaję uczestnicząc w targach medycznych.

Staram się aby każdy Pacjent otrzymał usługę na najwyższym światowym poziomie, dlatego dbam nie tylko o efekt terapeutyczny, ale i o estetykę wykonywanej pracy.

OPINIE:
www.znanylekarz.pl/agnieszka-majewska-roztoczynska/stomatolog/poznanMałgorzata Jarczyńska-Kseń

zajmuje się ortodoncją

Pracuję jako stomatolog od 2003 roku. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Ukończyłam wiele kursów w dziedzinie ortodoncji i w dalszym ciągu się szkolę aby moim Pacjentom dostarczać najskuteczniejsze metody leczenia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Cierpliwość i precyzja w leczeniu to moje najważniejsze atuty. Za priorytet w pracy zawodowej uważam kontakt z Pacjentem oraz odpowiednie podejście do dzieci, zwłaszcza że Rozdent to praktyka przyjazna Małym Pacjentom. Pozytywne efekty mojej pracy motywują mnie do dalszego rozwoju zawodowego, a największą nagrodą jest dla mnie uśmiech zadowolonego Pacjenta.


Dorota Wojnowicz

lekarz dentysta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym. Stomatologia jest moją pasją. Od drugiego roku studiów pracowałam w najlepszych gabinetach w Poznaniu jako asystentka stomatologiczna, co pozwoliło mi przyglądać się pracy bardziej doświadczonych kolegów. Jest to doświadczenie, które bardzo często wykorzystuję w swojej codziennej pracy.

W trakcie studiów chętnie brałam udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Byłam uczestniczką praktyk wakacyjnych w Tbilisi w Gruzji. W trakcie stażu podyplomowego w Poznaniu szkoliłam swoje umiejętności, aby jeszcze bardziej rozumieć potrzeby i oczekiwania Pacjentów.

Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z periodontologii oraz uczestniczę w kursach z innych dziedzin, takich jak: endodoncja, stomatologia zachowawcza czy chirurgia stomatologiczna, aby pomagać Pacjentom zgodnie z najnowszymi swiatowymi standardami.


Aleksandra Kuc - URLOP MACIERZYŃSKI

lekarz dentysta | urlop macierzyński

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Już w trakcie studiów doskonaliłam swoje umiejętności i zdobywałam wszechstronne doświadczenie, odbywając praktyki w gabinetach w Poznaniu oraz klinice stomatologicznej w Madrycie. Po studiach odbyłam staż podyplomowy w Poznaniu, który pozwolił mi na pogłębienie mojej wiedzy oraz zdobycie kompetencji w wielu dziedzinach.

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Głównym obszarem moich zainteresowań jest leczenie kanałowe, przykładam również dużą wagę do estetyki wypełnień. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje odbywając kursy, szkolenia oraz uczestnicząc w konferencjach.

Stomatologia jest dla mnie pasją, a moim głównym celem jest dobro oraz pełne zadowolenie pacjenta, z którym od początku udaje mi się nawiązać dobry kontakt i lepiej zrozumieć jego problemy oraz przeprowadzić zabieg w wolnej od stresu, komfortowej atmosferze. Cechuje mnie duże zaangażowanie, dokładność oraz dbałość o szczegóły. Kontynuuję medyczne tradycje mojej rodziny, której członkowie byli i są uznanymi lekarzami w różnych dziedzinach, także w stomatologii.


Magdalena Podkowińska - URLOP MACIERZYŃSKI

lekarz dentysta | urlop macierzyński

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy u najlepszych specjalistów w Poznaniu i w Kościanie, zdobywając doświadczenie w różnych dziedzinach stomatologii.

Zajmuję się leczeniem dorosłych i dzieci, proponując każdemu Pacjentowi indywidualny plan działania podparty wnikliwym wywiadem. Kontynuuję rodzinne tradycje pracy z Pacjentami, w której priorytetem jest dla mnie wykonywanie zabiegów z największą precyzją, bezboleśnie i w miłej atmosferze.

Swoje umiejętności rozwijam na kursach i konferencjach, aby móc oferować moim Pacjentom najnowocześniejsze metody leczenia. Posługuję się językiem angielskim, francuskim oraz polskim językiem migowym.
Rejestracja

Zapisów na wizyty mogą Państwo dokonywać telefonicznie:

+48 606 701 026

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza zapisów online

odwiedź nas na facebooku!