Lekarze

Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

lekarz stomatolog, właścicielka praktyki Rozdent

Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym dentystą, w małym miasteczku w Wielkopolsce, całkowicie oddanym swojej pracy i swoim pacjentom. Pragnąc kontynuować tę piękną, rodzinną tradycję wybrałam wydział stomatologii na Poznańskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2004 roku. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy, po którym pracowałam w prywatnych gabinetach we Wrocławiu i Poznaniu.

W 2012 roku postanowiłam otworzyć swój gabinet, ponieważ tylko w taki sposób jestem w stanie leczyć swoich Pacjentów tak, jak sama chciałabym być leczona.

Swoją wiedzę pogłębiam na licznych kursach, a nowości sprzętowe poznaję uczestnicząc w targach medycznych.

Staram się aby każdy Pacjent otrzymał usługę na najwyższym światowym poziomie, dlatego dbam nie tylko o efekt terapeutyczny, ale i o estetykę wykonywanej pracy.

Zachęcamy do rejestracji przez portal ZnanyLekarz.plWiktoria Kuczyńska

lekarz dentysta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Przez cały okres studiów, pracowałam jako asystentka stomatologiczna w nowoczesnych gabinetach w Poznaniu, zdobywając doświadczenie u boku bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek po fachu, poznając najnowsze i najwyższe standardy obowiązujące we współczesnej stomatologii.

Zajmuję się leczeniem próchnicy, leczeniem kanałowym, oraz odbudową zębów po takim leczeniu, pomocą w stanach doraźnych, usuwaniem zębów oraz profilaktyką. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na renomowanych kursach, a leczenie przeprowadzam z zastosowaniem najnowszej wiedzy.

W swojej praktyce dbam o bezbolesność zabiegów, dobrą komunikację z Pacjentem i zrozumienie jego potrzeb. Wiem, że cierpliwość, życzliwość oraz wyrozumiałość są niezbędnymi narzędziami do walki z lękiem i dentofobią Pacjentów.Zachęcamy do rejestracji przez portal ZnanyLekarz.pl
Rejestracja

Zapisów na wizyty mogą Państwo dokonywać telefonicznie:

+48 606 701 026

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza zapisów online

odwiedź nas na facebooku!