Lekarze

Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

lekarz stomatolog, właścicielka praktyki Rozdent

Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym dentystą, w małym miasteczku w Wielkopolsce, całkowicie oddanym swojej pracy i swoim pacjentom. Pragnąc kontynuować tę piękną, rodzinną tradycję wybrałam wydział stomatologii na Poznańskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2004 roku. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy, po którym pracowałam w prywatnych gabinetach we Wrocławiu i Poznaniu.

W 2012 roku postanowiłam otworzyć swój gabinet, ponieważ tylko w taki sposób jestem w stanie leczyć swoich Pacjentów tak, jak sama chciałabym być leczona.

Swoją wiedzę pogłębiam na licznych kursach, a nowości sprzętowe poznaję uczestnicząc w targach medycznych.

Staram się aby każdy Pacjent otrzymał usługę na najwyższym światowym poziomie, dlatego dbam nie tylko o efekt terapeutyczny, ale i o estetykę wykonywanej pracy.

OPINIE:
www.znanylekarz.pl/agnieszka-majewska-roztoczynska/stomatolog/poznanMałgorzata Jarczyńska-Kseń

zajmuje się ortodoncją

Pracuję jako stomatolog od 2003 roku. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Ukończyłam wiele kursów w dziedzinie ortodoncji i w dalszym ciągu się szkolę aby moim Pacjentom dostarczać najskuteczniejsze metody leczenia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Cierpliwość i precyzja w leczeniu to moje najważniejsze atuty. Za priorytet w pracy zawodowej uważam kontakt z Pacjentem oraz odpowiednie podejście do dzieci, zwłaszcza że Rozdent to praktyka przyjazna Małym Pacjentom. Pozytywne efekty mojej pracy motywują mnie do dalszego rozwoju zawodowego, a największą nagrodą jest dla mnie uśmiech zadowolonego Pacjenta.


Marta Rydzewska

lekarz dentysta

Pracuję jako stomatolog od 2014 roku. Doskonale współpracuję oraz nawiązuję kontakt zarówno z małym jak i dużym pacjentem. Jako priorytet stawiam zawsze komfort i zadowolenie pacjenta dlatego też staram się leczyć z największa dokładnością, delikatnością oraz zgodnie z najnowszymi standardami leczenia a co najważniejsze zawsze bezboleśnie.

Praca jest również moją pasją oraz spełnieniem marzeń z dzieciństwa dlatego stale doszkalam się na różnych kursach ze wszystkich dziedzin stomatologii poznając coraz nowe techniki leczenia. Często odwiedzam również targi stomatologiczne, które pozwalają stale być na bieżąco z oferta rynku stomatologicznego.
Rejestracja

Zapisów na wizyty mogą Państwo dokonywać telefonicznie:

+48 606 701 026

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza zapisów online

odwiedź nas na facebooku!