Lekarze

Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

lekarz stomatolog, właścicielka praktyki Rozdent

Nazywam się Agnieszka Majewska-Roztoczyńska i swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęłam obserwując mojego dziadka przy pracy. Walerian Majewski był cenionym dentystą, w małym miasteczku w Wielkopolsce, całkowicie oddanym swojej pracy i swoim pacjentom. Pragnąc kontynuować tę piękną, rodzinną tradycję wybrałam wydział stomatologii na Poznańskiej Akademii Medycznej, którą ukończyłam w 2004 roku. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy, po którym pracowałam w prywatnych gabinetach we Wrocławiu i Poznaniu.

W 2012 roku postanowiłam otworzyć swój gabinet, ponieważ tylko w taki sposób jestem w stanie leczyć swoich Pacjentów tak, jak sama chciałabym być leczona.

Swoją wiedzę pogłębiam na licznych kursach, a nowości sprzętowe poznaję uczestnicząc w targach medycznych.

Staram się aby każdy Pacjent otrzymał usługę na najwyższym światowym poziomie, dlatego dbam nie tylko o efekt terapeutyczny, ale i o estetykę wykonywanej pracy.

OPINIE:
www.znanylekarz.pl/agnieszka-majewska-roztoczynska/stomatolog/poznanMałgorzata Jarczyńska-Kseń

zajmuje się wyłącznie ortodoncją

Pracuję jako stomatolog od 2003 roku. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Ukończyłam wiele kursów w dziedzinie ortodoncji, ale nie spoczęłam na laurach i w dalszym ciągu się szkolę aby moim Pacjentom dostarczać najskuteczniejsze metody leczenia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Cierpliwość i precyzja w leczeniu to moje najważniejsze atuty. Za priorytet w pracy zawodowej uważam kontakt z Pacjentem oraz odpowiednie podejście do dzieci, zwłaszcza że Rozdent to praktyka przyjazna Małym Pacjentom. Pozytywne efekty mojej pracy motywują mnie do dalszego rozwoju zawodowego, a największą nagrodą jest dla mnie uśmiech zadowolonego Pacjenta.Rejestracja

Zapisów na wizyty mogą Państwo dokonywać telefonicznie:

+48 606 701 026

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza zapisów online

Czy wiesz że...

Do wszystkich zabiegów proponujemy znieczulenie, ktore podajemy bardzo wolno aby efekt rozprężania anestetyku w tkankach byl znikomy.

Gabinety Rozdent mieszczą się na parterze w budynku Tarasy Warty przy Rondzie Rataje w Poznaniu. Narożny lokal od stacji BP i Telewizji Polskiej.

Przeglądy okresowe u dzieci rekomendowane są w zależności od stanu uzębienia dziecka co 3 lub 6 miesięcy, a w przypadku dorosłych co 6 miesięcy.

Jeżeli nie posiadają Państwo ze sobą szczoteczki i pasty w celu oczyszczenia zębów przed wizytą, w gabinecie dostępne są jednorazowe szczoteczki nasączone pastą dla Państwa wygody.

Dzieci odpowiednio przygotowane do wizyty przez Rodziców nie są zestresowane w gabinecie i współpracują z lekarzem, co zaowocuje w przyszłości pięknym i zdrowym uśmiechem.

Nasze gabinety są przystosowane także dla osób niepełnosprawnych
odwiedź nas na facebooku!