Aktualności


Jakość Usług

W moim gabinecie staram się łączyć nowoczesne technologie obecne w stomatologii z praktyczną wiedzą oraz dbałością o Pacjenta i jakością świadczonych usług. Korzystając z usług w Rozdent nie będą mieli Państwo wrażenia " leczenia w fabryce", ponieważ prace sa wykonywane bardzo starannie a Pacjentowi poświęcam odpowiednią ilość czasu. Dla mnie wyznacznikiem sukcesu lekarza stomatologa to dbałość o Pacjenta oraz prace na najwyższym światowym poziomie za rozsądną cenę.

Stali Pacjenci gabinetu mają gwarancję, iż w przypadku bólu zęba nie będą musieli czekać tygodniami na wizytę. W przypadku bólu prosimy o jak najszybszy kontakt a wizyta zostanie umówiona priorytetowo, ponieważ pomoc w nagłych przypadkach i uśmierzenie bólu dla ludzkiego stomatologa powinno być priorytetem.

Pacjenci otrzymują gwarancję: dwuletnią na wypełnienia estetyczne, trzyletnią na prace protetyczne. Oczywiście gwarancją nie są objęte prace tymczasowe, uszkodzenia mechaniczne, prace u Pacjentów z bruksizmem oraz u Pacjentów nie stosujących sie do zaleceń lekarza i nie przestrzegających zasad higieny. Pacjenci aby skorzystać z gwarancji muszą także badać stan uzębienia co sześć miesięcy oraz wykonywać zabiegi higienizacji (skaling, piaskowanie) minimum raz w roku.

Co Świadomy Pacjent powinien wiedzieć?

Zęby człowiekowi są niezbędne do gryzienia i miażdżenia pokarmów przez całe życie. Gdy tracimy nasze naturalne zęby wspomagamy się odbudowami protetycznymi nie tylko z powodów estetycznych, ale głównie, aby móc spożywać pokarmy. Inwestycja w zdrowie naszych naturalnych zębów jest jedną z cenniejszych w naszym życiu. Dbanie o zdrowie naszego uzębienia nie jest drogie, ale niestety wymaga odrobiny naszej woli, dyscypliny i od 10 do 15 minut rano i wieczorem. Już dzieci powinny wiedzieć, że o zęby trzeba dbać i bezwzględnie przestrzegać zasad higieny.

Jak dbać o zęby aby służyły nam długo

Już w przypadku maleńkich dzieci należy uważać, gdyż w przypadku pojawienia się pierwszych zębów nie należy podawać dziecku soków w nocy. Najlepsza do ugaszenia pragnienia w nocy jest woda.

Informacje o gabinecie

Odwołanie wizyty